Wydarzenia

Po raz pierwszy poświęcamy calusieńki weekend na bachatę z naszymi dobrze już znanymi instruktorami – Riccardo i Dorotą z Fly Dance Academy :-)

Kim są instruktorzy?
Riccardo jest nie tylko pierwszym instruktorem bachaty w Polsce, ale dodatkowo jest jedynym międzynarodowym tańcerzem bachaty z ogromnym doświadczeniem w artystycznych pokazach w naszym kraju! Dorota poświęciła się temu stylowi mniej niż rok temu, a już teraz uczy i występuje z Riccardo zarówno we Wrocławiu, jak i kilki międzynarodowych festiwalach.

Dla kogo są warsztaty?
Warsztaty są organizowane dla ludzi na każdym poziomie z minimalną podstawą sześciomiesięcznego doświadczenia w tańczeniu bachaty. Co ważne, nie wymagamy rejestrowania się w parach, postaramy się wyrównać liczbę Pań i Panów, ale osoby rejestrujące się w parach będą miały zapewnioną małą zniżkę :-)

Jak działają warsztaty?
Sześć godzin zajęć podzielone na dwa dni po to, by nauczyć się ogólnej techniki w prowadzeniu i stylingu.
Chodzi o, nie tylko lepsze rozumienie rytmu bachaty, ale również o nauczenie się każdego stylu tego tańca! Takiej okazji nie znajdziecie nigdzie indziej! Wszystkie zajęcia odbędą się w szkole Fly Dance Academy we Wrocławiu, na ulicy Tęczowej 7.

PROGRAM
Sobota 23.5
14:00-15:00 Timing & Leading
15:00-16:00 Bachata Dominicana
16:00-17:00 Bachata Sensual

21:30-3:00 Impreza (miejsce do ustalenia)

Niedziela 24.5
14:00-15:00 Bachata Urbana
15:00-16:00 Bachatango
16:00-17:00 Bachata lifts & tricks

W czwartek 16.04 jest pierwszy dead line na wykupienie warsztatów za niższą cenę!
Oferujemy niższą cenę dla osób rejestrujących się w parach (niekoniecznie będą ze sobą tańczyły podczas całych warsztatów, ponieważ instruktorzy będą dokonywali zmian partnerów w trakcie zajęć) oraz dla osób posiadających kartę Multisport lub OK System.

Ceny
do 16.4 sob 40 nied 50 dwa dni 80zl
do 23.4 sob 50 nied 60 dwa dni 90zl
do 30.4 sob 55 nied 65 dwa dni 100zl
do 15.5 sob 65 nied 75 dwa dni 110zl
do 22.5 sob 70 nied 80 dwa dni 120zl
dzień warsztatów sob 80zl nied 90 dwa dni 130zl

*Zniżki
rejestracja w parach: -10 zł (na osobę)

Jak się zarejestrować?
Aby się zarejestrować wystarczy wysłać maila na adres: biuroflydance@gmail.com z Twoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu (oraz partnera, jeżeli rejestrujecie się jako para taneczna). Płatność prosimy dokonać na konto bankowe (podane poniżej) lub bezpośrednio gotówką we Fly Dance Academy.

nr konta: 32 1140 2004 0000 3302 6482 7488
Riccardo Recanati
Tytuł przelewu: "bachata"

UWAGA:
1) Płatność musi być uiszczona NAJPÓŹNIEJ do dnia dead line dotyczy się to za równo osób posiadających benefit system jak i niższej ceny, w wypadku przelewu bankowego bierzemy pod uwagę dzień dokonania tranzakcji.
2) Rezerwazja jest personalna, istnieje możliwość zmiany nazwiska, ale musi być wcześniej zgłoszona poprzez wysłanie do nas emaila.
3) W razie rezygnacji uczestnika jest możliwość oddania biletu innej osobie, ale nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.
4) W razie odwołania warsztatów z powodu zbyt małej ilości uczestników, poinfermujemy droga mailową i dokonamy zwrotu pieniędzy zarejestrowanym osobom.

 

 

 

 

 

 

5urodziny

Szkoła tańca Fly Dance Academy bardzo rozwinęła się w ciągu tych 5 lat, wprowadziła wielu ludzi na taneczną scenę, głównie podczas salsowych imprez, część z tych osób została nawet profesjonalistami tańczącymi na międzynarodowych scenach. Nasz wielki wkład w taneczną społeczność Wrocławia widać również w licznych wydarzeniach organizowanych w tym czasie, począwszy od prostych i regularnych salsotek, po narodowe zawody salsy i bachaty oraz międzynarodowe festiwale. Sprowadziliśmy do naszego miasta wiele wielkich gwiazd każdego stylu salsy, bachaty, kizomby i zouka, pochodzących z różnych państw oraz wielu gości z całego świata, którzy przemierzyli wszystkie kontynenty, by być częścią naszych wydarzeń.


Ze względu na tak wielką okazję, jaką są 5. urodziny naszej szkoły przygotowaliśmy dla was specjalne wydarzenie:-)

 

2 dni warsztatów w 3 salach z instruktorami Fly Dance Academy oraz wieloma innymi pochodzącymi z różnych miast Polski.

 

Gala Party z pokazami w sobotę w klubie Firlej - ul. Grabiszyńska 56 (21:30-2:30)

                 (duża sala: salsa L.A./N.Y, cubana, troche zouk i bachata - mała sala: kizomba i troche bachata)

Goodbye Party w niedzielę w klubie Gafa (21:00-1:00)

                 (duża sala: salsa L.A./NY., cubana -  mała sala: bachata, kizomba, zouk)

 

 

Miejsca warsztatów:

Firlej Club, ul. Grabiszynska 56 (sala A w sobotę)

Sport club Tęcza, ul. Teczowa 79/81 (sala B)

Fit Dance, ul. Teczowa 20 (sala A w niedzielę)

Fly Dance Academy, ul. Teczowa 7(sala C)

 

REJESTRACJA:  Fly Dance Academy, sobota 12:00-17:00
                               Firlej club, sobota 21:30-00:00

 

 

 

Niskie ceny!

Mamy tylko 90 miejsc na warsztaty i 200 na Gala Party, więc szybko rezerwujcie bilety!

 

Bilety do 15.11:
- 70 zł (bilet obejmuje wejście na imprezę oraz na 2 dni warsztatów w jednej z trzech sal)
- 100 zł (wejście na imprezę oraz wejście na warsztaty z opcją zmian sal podczas warsztatów)

Bilety po 15.11:

- 90 zł (bilet obejmuje wejście na imprezę oraz na 2 dni warsztatów w jednej z trzech sal)
- 120 zł (wejście na imprezę oraz wejście na warsztaty z opcją zmian sal podczas warsztatów)

Tylko Gala Party: 20 zł

 

 

INSTRUKTORZY

 

Fly Dance Academy (Wrocław)

Riccardo i Lara

Beata

 

Alex

 

Edyta Kamińska (Wrocław)

 

Mariusz Lewandowski i Edyta Czagowiec (Warszawa)

mariusz edyta

Prosto z Zouk Libre, z Warszawy, Mariusz I Edyta przyjadą do nas, by poprowadzić 5 zajęć zouka i zaprezentować show w sobotę wieczorem. Ostatnia lekcja zouka w niedzielę będzie choreografią podsumowującą wszystko, czego uczyli podczas weekendu a chętni uczniowie będą mieli szansę by wspólnie ją zatańczyć podczas imprezy pożegnalnej w niedzielę! Edyta, była tancerka Universo Salsero Dance Company już prowadziła warsztaty salsy lady style i pac hangi we Fly Dance Academy, zarezerwowała więc specjalną lekcję pachangi dla wszystkich miłośników New York Style… i nie tylko ;-)

 

Agnieszka Algemissel & Pawel Zwanzig (Poznań)

aga pawel

 

Specjalizujący się w kizombie i bachacie są dobrze znani na tanecznej scenie Wrocławia, gdzie zaczęli uczyć z okazji Afro-Cuban-Kizomba Weekends, wydarzeń organizowanych przez Fly Dance Academy w 2011r.

Zwycięzcy pierwszej edycji „Bachata Stars Polska” oraz instruktorzy podczas kilku polskich festiwali tanecznych (np. Warsaw Salsa Festival, Zouk Royal Festival, Dance Fusion Festival and Summer Bachata Festival we Wrocławiu). Przyjadą, by poprowadzić 3 lekcje kizomby oraz jedną lekcję semby, zatańczą również układ kizomby i semby podczas sobotniej imprezy.

 

Fernando & Kasia (Hiszpania – Poznań)

fernando kasia

 

Nowa para taneczna specjalizująca się w bachacie, tegoroczni zwycięzcy pierwszej edycji "Summer SBK Festival Dance Cup" oraz zdobywcy 2 miejsca podczas „Bachata Stars Polska 2012” we Wrocławiu. Po raz pierwszy w naszym mieście będą prowadzili warsztaty bachaty oraz zaprezentują swoje show podczas Sobotniej nocy.

 

Movimento (Żory)

movimento

 

Były tancerz “Universo Salsero Dance Company”, grupy tanecznej prowadzonej przez Riccardo oraz były instruktor we Fly Dance Academy, gdzie od 2007 r. uczył się salsy od podstaw. Szymon przyjedzie ze partnerką Klaudią (Movimiento) i swoimi uczniami, by poprowadzić lekcje salsy cubany i ruedy de casino oraz zaprezentować 2 pokazy podczas imprezy w sobotę.