SALSA WROCLAW

Fly Dance Academy to więcej niż szkoła tańca we Wrocławiu...to grupa ludzi z niezwykłą pasją. Zarówno wychowankowie naszej szkoły, jak i prowadzący zajęcia to przede wszystkim osoby kochające taniec. Prawdopodobnie jesteśmy jedną z najbardziej międzynarodowych szkół we Wrocławiu, gdyż na nasze zajęcia uczęszczają nie tylko Polacy, ale również osoby z kilku innych krajów. Ponadto wśród naszych nauczycieli znajdują się instruktorzy z Włoch, Wietnamu czy Kazachstanu.

 

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo takie tańce jak salsa oraz bachata, prowadzone przez samego mistrza Włoch 2009 Riccardo Recanati i jego grupę taneczną Universo Salsero. Grupa ta reprezentuje Polskę na najbardziej prestiżowych międzynarodowych wydarzeniach tanecznych związanych z salsą i bachatą. Doświadczeni instruktorzy współpracujący z naszą szkołą prowadzą tu również kursy hip hopu (w różnych stylach), jazzu, reggaetonu, dancehallu, sexy dance, zumby, tańca brzucha, kizomby, zouka, a także kursy pierwszego tańca i tańca dla dzieci.

 

Zadbaliśmy nie tylko o profesjonalizm podczas nauki, ale także o przemiłą, niepowtarzalną atmosferę oraz świetną zabawę. Nie ma znaczenia czy pragniesz rozpocząć swoją przygodę z tańcem, czy stać się zawodowcem i osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia, czy może po prostu zabłysnąć na parkietach wrocławskich klubów, przyjdź i przekonaj się sam - to miejsce jest wyjątkowe!

                                                                                  

Zapraszamy

 

RICCARDO

międzynarodowy instruktor tańca
choreograf
DJ
animator
muzyk